Zde je vse co potrebujete vedet o ethereum - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola
20.12. 2018 10:56  | 

Ethereum jistě vytvořil trh pro sebe v oboru pro kryptocurrency. Po Bitcoinu může být nejoblíbenějším názvem pro všechny nově příchozí na digitální obchodování s měnou.

Takže co je přesně Ethereum? Pojďme se podívat

Ethereum je open source software platforma založená na blokových technologiích, která umožňuje vývojářům nejen vytvářet, ale nasazovat své decentralizované aplikace. Podle definice na své oficiální webové stránce je Ethereum definována jako platforma, která umožňuje provozovat inteligentní smlouvy; tyto aplikace jsou povoleny ke spuštění v jejich původní podobě; nesouhlasí s cenzurou ani jiným zásahem třetí strany; běží přesně tak, jak byly vyvinuty a navrženy vývojářem.

Ethereum historie

Ethereum byl navržen rusko-kanadským programátorem jménem Vitalik Buterin, když mu bylo 19 let. V roce 2013 Buterin pracoval na bitcoin, když měl pocit, že kryptocurrency nemá vlastní skriptovací jazyk pro vývoj aplikací. Když se myšlenka neusídlilo s boardem, mladý Buterin začal pracovat sám a nakonec vytvořil programovací jazyk v bloku, který by mohl být použit k vytvoření smluv - inteligentních smluv.

Ethereum byl oficiálně ohlášen v roce 2014 na bitové konferenci v Miami.

Ethereum digitální měna je éter

Vytvoření softwarové platformy porodilo Nadaci Ethereum, která byla určena k vedení a přímému vývoji. Nedlouho po svém založení produkoval Ethereum svoji vlastní minci jménem éter, zkráceně jako ETH, což je měna pro celý Ehtereův ekosystém.

Od svého veřejného předání v roce 2014 existuje více než 950 projektů řízených společností Ehtereum a dnes je to symbol ETH v hodnotě kolem 1.000 dolarů, což bylo v době jeho vytvoření jen několik centů.

Ethereum minning

Kdykoli chce obchodník uskutečnit transakci nebo chce osoba vytvořit inteligentní smlouvu, celá událost se zaznamená do veřejné knihy. Akce je potvrzena v knize globální sítí počítačů, které jsou připojeny k ekosystému Ethereum. Tyto počítače mohou být přezdívány jako "horníci".

Jednoduše řečeno, "baníci" v podstatě zpracovávají všechny transakce. Tyto počítače potřebují spoustu výpočetní síly k vyřešení algoritmů a problémů při generování ETH jako odměny. Množství energie potřebné k vyřešení těchto problémů je hlavním nedostatkem těžby, a proto plánuje Buterin provést některé změny v systému.

Zde je, jak Ethereum funguje

Stejně jako bitcoin, blockchain funguje jako Ethereum veřejná kniha, kde všechny transakce a události zaznamenány. Obě knihy bitcoin a ethereum fungují téměř stejným způsobem.

Vysvětleme to dál;

Síť Ethereum uchovává inteligentní smlouvy a transakce v datových blocích, které jsou dolovány nebo vytvářeny různými uživateli. Tyto bloky existují ve formě řetězce. Vytvořené bloky jsou pak distribuovány mezi dalšími uživateli, kteří ověřují jejich pravost a přesnost.

Ethereum není kryptocurnál, ale ether je

Největší mylná představa je, že ethereum je digitální měna; ale jak bylo vysvětleno dříve, ethereum je software, který může hostit mnoho dalších softwarů. Všechny transakce a události v ethereum ekosystému jsou prováděny pomocí ETH nebo etheru, což je digitální měna. Pokud chcete vytvořit smlouvu nebo změnit stávající, musíte zaplatit v ETH, aby změnu zpracovala.

To byly jen ty nejzákladnější fakta o společnosti Ethereum, které byly sestaveny v tomto článku, aby se zjednodušil celý koncept pro všechny nové obchodníky nebo vývojáře, kteří chtějí pochopit, jak funguje Ethereum ekosystém a síť.

Zaregistrujte se - Život je příliš krátký na to, abyste byli chudí. kryptocurrency, ethereum, éter, digitální měna, blockchain
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zkušený broker který má opravdu vynikající zákaznickou podporu a velmi nízký minimální požadovaný vklad
Moje rada: Broker disponuje demoverzí zdarma, a má nízký minimální požadovaný vklad
Minimální vklad: $5
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.