Vydelali jsme na bitcoinech co ted jak si penize uzit - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola
16.03. 2018 00:00  | 

Rozumně jsme investovali a dařilo se vám. Vaše bitcoiny, ethereum, litecoiny nebo ripple mají teď výrazně větší cenu, než když jste s investováním začali. Co ale teď s tím? Jak zisky vybrat nebo jak kryptoměny přímo utrácet a něco si za ně koupit? Odpovědi nejsou tak samozřejmé, jak se zdá.

Platíme přímo kryptoměnami? Je to stále exotické.

Všichni vědí, že akcie ČEZu nebo Apple mají aktuálně slušnou cenu. A nejspíš budou mít časem cenu ještě vyšší. Rozhodně se ale běžně nesetkáváme s tím, že by zákazník před námi ve frontě v Albertu platil za nákup akciemi. Za jednu akcii ČEZu bychom teoreticky dostali pěknou láhev whisky a možná ještě něco k tomu, ale v praxi se za ně nenakupuje. A ačkoli kryptoměny jako bitcoin jsou pro snadné převádění a placení mnohem lépe přizpůsobeny než akcie, vlastně je to jeden z účelů, proč byly vymyšleny, tak i přesto je to s nimi podobné. Čile se obchodují na burzách, tvoří portfolia fondů a základy finančních derivátů, ale pro skutečné placení se používají výjimečně. Čím to je?

Není to nedostatkem příležitosti. Míst, kde jde bitcoinem a dalšími kryptoměnami dá platit není málo. Schválně se podívejte třeba na mapu na webu coinmap.org. Možná vás překvapí, že k nejbližšímu místu, kde přijímají kryptoměny to máte blíž než k nejbližšímu bankomatu. Spíš to tak sice nebude, ale ta menšina z nás, pro kterou to platí není zas tak zanedbatelná. Překážka pro rozšířenější placení kryptoměnami leží spíš v tom, že ačkoli je placení velmi snadné a pohodlné, tak o kryptoměnách stále uvažujeme spíš jako o investici než jako o oběživu. Šance na bitcoinu vydělat je pro nás zatím stále podstatně atraktivnější než si za bitcoin něco koupit.

Ale pro úplnost – kde bitcoiny bez problémů zaplatíte? Třeba u Microsoftu. Takže pořídit si nový Surface nebo třeba předplatné Office 365 za bitcoiny jde bez problémů. Přímo, bez konverze do běžných měn. Tím to ale nekončí. Protože existuje celá řada zprostředkovatelských služeb, které umožňují zaplatit bitcoiny i u obchodníků, kteří přímo krypto měny nepřijímají, nakupují se za bitcoiny i elektromobily Tesla, nemovitosti nebo pizza až domů.

Dobře, tak kryptoměny prodám a převedu si běžné peníze normálně na účet... /h3>

Ano, ale pozor, má to háčky. Pokud se vám v investicích opravdu dařilo, máte teď hlavně problém, který se jmenuje AML. Toto zkratka znamená anti money laundering a obvykle se seriózně překládá jako \"opatření proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a proti financování terorismu\". Nejde o to, že by vás někdo automaticky podezříval z toho, že jste k penězům přišli nelegálně. Ovšem kryptoměny mají řadu vlastností, které opravdu mohou i mafiáni, organizovaní zločinci a teroristé. V sítích, které se snaží takovéto druhy nelegálních obchodů potírat byste tedy mohli skončit i vy, i když jen vybíráte zisky z investic.

Jak problémům tohoto druhu předcházet? Univerzální rada neexistuje. Snad jenom tato doporučení: neprovádějte převody příliš velkých částek. Pokud to jde, držte se pod 25 000 Kč v jednom převodu. Nepřevádějte výnosy na nově založené účty v bance, kde jste klienti nově. A pokud se banka ozve, že chce doložit původ peněz, poskytněte jí podklady. Obvykle stačí přehled obchodů z bitcoin burzy. Banky tyto AML kontroly musí provádět ze zákona, proto si nijak zvlášť nepomůžeme, když změníme banku.

Problémy tohoto typy se vyskytují jen vyjímečně a nejspíš se vás nedotknou.

Zaregistrujte se - Život je příliš krátký na to, abyste byli chudí. bitcoin, obchodování, peníze, zisky, kryptoměna, online ekonomika, peníze online
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Make Money Robot

Základní robot, který vám umožní obchodovat binární opce automaticky, i když jste začátečník.
Moje rada: Doporučuji obchodovat měnové páry, například EUR/USD nebo CNY/USD.
Minimální vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.