Regulace hybaji cenou bitcoinu - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola
25.09. 2018 00:00  | 

...a dalších kryptoměn. Nová zpráva od Bank of International Settlements (BIS – banka pro vypořádávání mezinárodních plateb) tvrdí, že trhy s kryptoměnami jsou ovlivňovány novinkami souvisejícími s regulací. Citujme z jejich zprávy:

\"Zatímco se mnozí často domnívají, že kryptoměny fungují mimo dosah vnitrostátních předpisů, ve skutečnosti jejich ocenění, objemy transakcí a uživatelé reagují podstatně na zprávy o regulačních opatřeních,\" tvrdí zpráva, kterou vypracovali Raphael Auer a Stijn Claessens a zveřejnili ji 23. září.

Celá zpráva doplňuje rostoucí penzum výzkumu prováděného BIS - kterou někteří považují za \"centrální banku centrálních bank\" - na téma kryptoměny a blockchain.

Mezi příklady citované BIS je například zpráva z března 2017, že Komise pro cenné papíry a burzy v USA odmítla návrh investorů Camerona a Tylera Winklevosse, aby vytvořili to, co by bylo prvním americkým burzovním fondem zaměřeným na bitcoin.

\"Během pěti minut kolem oznámení cena bitcoinu klesla o 16 procent,\" konstatuje Auer a Claessens.\"

Další událostí byla informace japonské agentury pro finanční služby (FSA), která nařídila šesti burzám zaměřeným na kryptoměny, aby zlepšily své postupy pro odhalování praní špinavých peněz v červnu 2018. Znovu se ceny výrazně poklesly - ačkoli to vypadalo, že v plné míře se pokles projevil až za několik hodin, se začátkem obchodování v USA.\"

Ale proč k tomu dochází?

Zpráva BIS dále uvádí další efekty, které regulační novinky na trhu měly, ale údaje samy o sobě kladou otázku: Proč tomu tak je a proč k tomu dochází?

Auer a Claessens tvrdí, že je to částečně kvůli nutnosti využít regulované směnné body (burzy) při přesouvání prostředků z kryptoměn do běžných měn - tedy při vybírání zisků.

\"Část naší interpretace spočívá v tom, že kryptoobchodníci se spoléhají na regulované instituce, aby konvertovaly běžné měnu do kryptoměn. Jejich těžkopádné uspořádání také znamená, že mnoho spotřebitelů drží a provádí transakce v kryptoměnách prostřednictvím více rozhraní, jako například různých online krypto-peněženek, které jsou často regulovány nebo by z principu regulovány být mohly, \" uvádějí výzkumníci z banky pro vypořádávání mezinárodních transakcí.

A dále: \"A mezinárodní arbitráž při obchodování s kryptoměnami je stále omezená. Obchodníci nemohou snadno přistupovat na trhy kryptoměn v zahraničí - protože mohou potřebovat bankovní účet v cizí jurisdikci.\" Takovéto faktory způsobují segmentaci trhu a roztříštěnost, která v současné době činí vnitrostátní regulační opatření do určité míry závazná a vymahatelná.\"

Jednoduše řečeno, zpráva tvrdí, že to, co na trzích pozorujeme naznačuje, že samotné předpisy a regulace mohou mít vliv na to, jak kryptoměny fungují a jak se s nimi obchoduje.

\"Naše analýza ukazuje, že navzdory bezkorporátní a bezosobní a bezhraniční povaze kryptoměn mohou regulatorní akce, stejně jako zprávy o možných regulačních opatřeních, mít silný dopad na trhy a obchodování, přinejmenším pokud jde o ocenění a objemy transakcí,\" píší autoři v závěru studie.

Grafy vývoje cen tyto závěry potvrzují. Pro úspěšné obchodování tedy bude důležité sledovat zprávy o regulacích. Naštěstí informace tohoto druhu jsou dobře dostupné a není problém je sledovat a zohlednit při podávání pokynů.

Zaregistrujte se - Život je příliš krátký na to, abyste byli chudí. regulace, cena bitcoinu, vliv na ceny kryptoměn, co ovlivňuje ceny, obchodování s kryptoměnami, regulace kryptoměn, regulace bitcoinu
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Make Money Robot

Základní robot, který vám umožní obchodovat binární opce automaticky, i když jste začátečník.
Moje rada: Doporučuji obchodovat měnové páry, například EUR/USD nebo CNY/USD.
Minimální vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.