Nejcastejsi a nejdulezitejsi terminy cryptocurrency musite pochopit - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola
01.05. 2018 19:47  | 

Kryptoobchod nebo digitální měna se stala poměrně populárním termínem; samotné odvětví se stalo cenným a přitahovalo pozornost finančních institucí a jednotlivců na celém světě. Mnozí odborníci se domnívají, že kryptocurrency může v budoucnu změnit dynamiku finančního sektoru.

Koncept však není tak jednoduchý, jak si mnozí z nás myslí. Pokud jste začátečník a nechápete, jak funguje tento typ měny, nemůžete z něj mít žádný užitek.

Důrazně doporučujeme konzultovat s odborníkem, než investujete svůj čas a bohatství do obchodování s kryptoobchodem. Abyste však mohli začít a máte představu o tom, co je digitální měna, jsme vysvětlili některé nejdůležitější pojmy v nejjednodušších slovech.

Blockchain

Jedná se o digitální knihu, která se udržuje veřejně, což znamená, že k nim může přistupovat někdo z jakéhokoli zařízení. Tato kniha udržuje přehled o všech transakcích mezi uživateli kryptocurrency. To vám umožní zjistit, kolik hodnoty bylo přeneseno a odkud pochází. Díky blokové technologii každý ví o každé transakci, která probíhá, což činí celý systém zcela bezpečný.

Informace distribuované pomocí technologie blockchain jsou přístupné, ale nelze je kopírovat.

Výměna

Jedná se o webové stránky, které vám umožňují nakupovat a prodávat kryptocurrency. Pro transakce musíte vždy používat legitimní webové stránky.

Bearish a Bullish

Tyto pojmy budete slyšet poměrně často. Pokud je tržní trend příznivý a zdá se být výnosný, nazývá se Bullish. Když trh klesne a trendy nejsou považovány za příznivé, nazývá se to Bearish.

Kryptografie

Kryptografie je kódování a dekódování, které se používá k šifrování všech informací. Kryptografie je základem, na kterém je celý systém postaven.

Kryptografický klíč

Vzhledem k tomu, že blokovací řetězec je veřejně přístupný, a proto je zajištěna bezpečnost, tajné hodnoty pomocí komplexního algoritmu jsou zašifrovány a dešifrovány. Crypto měnový systém používá dva typy klíče; veřejný klíč může kdokoliv použít k šifrování zprávy, kterou pak obdržíte. Potom použijete soukromý klíč, kterému nikdo kromě vás nemůže přistupovat, aby tyto informace dekódoval.

Peněženka

Tito doslovně jsou vaše digitální peněženky. Můžete posílat, ukládat a přijímat svou digitální měnu pomocí kryptografické peněženky. Tyto peněženky uchovávají vaše soukromé a veřejné klíče. Pokud ztratíte digitální peněženku, nakonec ztratíte veškerou svou kryptocurrency a související informace.

Hornictví

Využíváte výpočetní hardware k vyřešení kryptografických problémů nebo hádanek a jako odměna se generuje více kryptocurrency. Každá vyřešená hádanka přidá transakci do digitální knihy nebo blokové řady.

Vidlička

Používáme termín Vidlice, když se jediná bloková třída rozdělí na dva různé řetězy. Toto rozdělení se obvykle stává, když jsou do kódu blokové řetězce přidána nová pravidla.

Studené úložiště

Své digitální měny můžete přesunout offline pomocí několika metod; tento proces se nazývá chlazení. To neznamená, že fyzicky posíláte svou crypto-peníze do režimu offline; znamená to, že můžete vytisknout QR kód digitální peněženky nebo přesunout soubory na některý hardwarový úložný systém, jako je USB.

Jedná se o některé z nejčastěji používaných výrazů a pomůže vám lépe porozumět procesu.

Zaregistrujte se - Život je příliš krátký na to, abyste byli chudí. šifrovací peníze, digitální peníze, bloky, těžba, bitvy
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zkušený broker který má opravdu vynikající zákaznickou podporu a velmi nízký minimální požadovaný vklad
Moje rada: Broker disponuje demoverzí zdarma, a má nízký minimální požadovaný vklad
Minimální vklad: $5
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.