Kryptomeny regulace a byznys zacinaji dohanet realitu - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola
20.05. 2018 00:00  | 

Kryptoměny začínají stále více připomínat ostatní odvětví. Většina zpráv začíná být komplikovaná a těžko vysvětlitelná – ještě před rokem si většina z nás dovedla představit co se za kterou novinkou v oboru vlastně skrývá a jaké to bude mít přibližně dopady. Aktuální zpravodajství už tohle nenabízí. To že indické banky mají společnou blockchainovou platformu nebo že Sberbank nakoupila první dluhopisy pomocí \"nějakého\" blockchainového řešení je hezké, ale těžko říct, co to znamená. Pro laiky to má asi stejnou vypovídací hodnotu, jako že byla na trh uvedena nová chemikálie používaná při těžbě bauxitu. Asi je to dobře, ale co to přesně znamená je na dlouhé analýzy a vyžaduje spousty informací, často obtížně dostupných.

Tento vývoj má i svoje světlé stránky. Čím více specializovaných dovedností je potřeba, tím méně jsou nezbytné pro využívání některých pozitivních dopadů kryptoměn a souvisejících technologií.

Chceme to ukázat na dvou zajímavých aktuálních událostech:

  1. ETF fondy zaměřený na kryptoměny
  2. SEC spouští informační kampaň jejíž součástí je falešná nabídka ICO

ETF – velké zjednodušení investování do kryptoměn - ale ne tak docela

Z dřívějška víme, že projekty na ETF zaměřené na kryptoměny byly zamítané a na trh (myšleno velké americké burzy) se nedostaly. V květnu 2018 to skoro vypadalo, že nastal v této oblasti zlom. Ale ne tak docela.

Bylo sice oznámeno, že se objeví ETF zaměřený na kryptoměny, ovšem nejedná se o fond, jehož majetek by tvořily přímo kryptoměny, tokeny nebo něco takového. Takové fondy jsou zatím stále odmítány. V majetku nového fondu budou standardně akcie firem. Půjde ale o firmy zaměřené na obchodování s kryptoměnami, využití blockchainu a související \"průmyslové\" aplikace jako obchodní platformy, hlasovací systémy a podobně. Podle plánu se nejdříve fond zaměří na velké hráče a postupně začne nakupovat i akcie startupů. Tak uvidíme.

Rozhodně jde o pokrok. Pořídit si ETF je snadné a zvládne to každý prostě tak, že zajde do banky nebo k obchodníkovi s cennými papíry. Takže pokrok to je. A asi jde i o rozumný způsob, jak odstínit drobné investory od části rizika. Uvidíme, jak se fondu bude dařit.

Falešné ICO v kampani SECu

Kryptické zkratky – znamená to, že jde o skandál, legraci nebo pokrok? Asi od všeho trochu. Podívejme se nejdříve, co ty zkratky znamenají.

ICO je zkratka pro Initial coin offering, takže doslova něco jako prvotní nabídka mincí. Jde o operaci, kdy se na trh uvádí nová kryptoměna a poprvé ji má možnost někdo koupit. Vydavatel ji nabízí za cenu, kterou si sám určí a investoři si ji kupují v očekávání toho, že následným veřejným obchodováním cena poroste. Jde o něco podobného jako IPO, kdy na burzu vstupuje nová firma a poprvé nabízí k veřejnému obchodování svoje akcie.

Když budete hledat ICO na wikipedii, hned ve druhé větě definice se dočtete, že je to proces, při kterém se objevuje velké množství podvodů a porušení pravidel kapitálového trhu. A to je i důvod, proč se ICO dostalo do kampaně SECu.

SEC je totiž U.S. Securities and Exchange Commission - státní regulátor, který vykonává dohled na kapitálovým trhem. Jenom pro srovnání, v České republice vykonává tento dohled Česká národní banka a máme tak společného regulátora pro kapitálový trh i pro bankovnictví. V USA jsou tyto instituce oddělené a na kapitálový trh dohlíží SEC, zatímco na bankovnictví FED.

SEC tedy kontroluje dodržování pravidel kapitálových trhů. Protože ICO jsou oborem, kde se často objevují podvodné nabídky a nedodržování pravidel, dospěli představitelé SEC k tomu, že je potřeba investory a spotřebitele vzdělávat, aby podvodnou nabídku rozeznali. Šli na to opravdu názorně a kampaň podvodného ICO sami připravili. Nachytané oběti však samozřejmě nepřipraví o peníze, ale informují je o tom, na co si dát pozor a podle čeho podvod rozeznat.

Jsme tady ve fázi, kdy státní úředníci varují občany před konkrétním nebezpečím podvodu v oboru kryptoměn. To je jasný signál, že kryptoměny už nejsou žádná velká novinka, ale normální byznys, jako třeba pojištění nebo prací prášky.

Zaregistrujte se - Život je příliš krátký na to, abyste byli chudí. obchod, regulace, kryptoměny, fondy, peníze, zisky, ICO
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.