Kryptomeny a komunismus - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola
27.11. 2018 00:00  | 

Nikoho asi nepřekvapí, že v tomto článku nepůjde o naši konzervativní KSČM. Ta je sice také trochu paradoxně úspěšným podnikatelským subjektem jako vydavatelka jednoho z největších deníků u nás, ve kterém koneckonců působil i současný presidentův mluvčí, ale z přehnané technologické pokrokovosti by ji nikdo nepodezíral.

Jinak je tomu samozřejmě u komunistické strany Číny, která řídí režim, který funguje i na základě cenzury internetu, díky hackerským akcím a na jehož území se (někdy) nachází přes 50% ověřovací kapacity bitcoinu, což by teoreticky mohlo umožnit cenzurovat transakce a manipulovat je. Za těchto podmínek musí o fungování kryptoměn a blockchainu něco vědět i stranické kádry. To si asi ještě dovedeme představit. Ale že v bitcoinových startupech budou akční výbory a závodní stranické organizace, to už zní celkem absurdně. I to je ale pravda.

Základy blockchainu pro stranické funkcionáře

Vydavatelství stranického deníku “Lidový deník”, což je něco jako naše předrevoluční Rudé právo, vydalo speciální příručku určenou stranickým funkcionářům. Ti dostali za úkol se s tématem seznámit a základní znalost blockchainu se tak před několika měsíci stala vyžadovaným standardem pro stranické funkcionáře a díky tomu přeneseně i pro veřejnou správu.

V příručně se stručně popisuje vznik blockchainu a jeho základní fungování, více místa se pak věnuje aktuálním a možným budoucím aplikacím. Zajímavé je, jak komunistická strana význam a účel blockchainu vlastně vnímá. Citace z úvodu příručky jde poměrně k jádru věci: “Největší dopad blockchainu leží ve způsobu, jakým funguje... snaží se nastolit konsenzus v tom, jak jsou řízeny vztahy uvnitř komunity. To nám otevírá zcela nový úhel pohledu na řešení mnoha druhů problémů.“

Vydání příručky je pravděpodobně jen vyvrcholením různých procesů, které ve “straně a vládě” už nějakou dobu probíhají. Krátce před jejím vydáním o blockchainu hovořil v oficiálním projevu i čínský president Xi Jinping a označil ho za výrazný průlom, který změní globální ekonomiku. A ani tím to nekončí. Vznikl i úřad na úrovni ministerstva, který by měl připravit a uvést do praxe potřebnou regulaci a také navrhnout standard pro využívání blockchainu v čínské státní správě.

Komunistická strana tedy v tomto ohledu rozhodně dobu nezaspala.

Závodní výbor KSČ na bitcoinové burze

Aktivita se však neomezuje jen na státní správu. Obyčejné obchodování s bitcoinem a například vydávání různých tokenů bylo sice loni v Číně zásadně zregulováno a prakticky omezeno, pořád je ale i v běžných firmách vidět, že tento druh technologií je pro stranu a vládu důležitý. A začíná se to projevovat i klasickým organizačním propojením, které známe i z předrevolučního fungování podniků u nás.

V podnicích se zřizují závodní výbory strany. Právě nedávno slavnostní zřízení takového výboru zaujalo média u čínské pobočky hongkongské bitcoinové burzy Huoby, která je aktuálně třetí největší bitcoinovou burzou na světě. Slavnostní ceremoniál založení závodního výboru se neobešel bez rudých vlajek a projevů managementu. Ačkoli u nás není podobný obrázek díky historickým zkušenostem úplně nepředstavitelný, o to absurdněji působí, že k tomu došlo na burze, ještě k tomu bitcoinové. To si nejspíš naši předrevoluční soudruzi nepředstavovali ani jako scifi.

Těžko říct, jaký to má praktický význam. Zatím nejspíš nehrozí, že k obchodování s bitcoiny bude třeba stranická legitimace.

Zaregistrujte se - Život je příliš krátký na to, abyste byli chudí. kryptoměny a komunismus, komunismus, čína, kryptoměny, peníze, zisky
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.