Jak identifikovat podvodniky - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola
13.08. 2018 21:55  | 

Obchodování s binárními možnostmi vám může poskytnout pouze zisky, pokud znáte pole. Začátečník, který nezná umění umění, je pravděpodobně zklamaný a zbavený svého bohatství. Nezapomeňte, od obchodníků až po makléře, že podvodníci jsou zaneprázdněni tím, že navrhnou nové způsoby, jak se s vámi domluvit.

Pokud jde o makléře online binárních opcí, díky digitální měně se všude na internetu objevují. To způsobilo, že špinavé podvody jsou obtížnější i pro nejoblíbenější obchodníky.

Takže otázka je, jak můžeme vyprávět nevýdělecům od skutečných?

Naštěstí existuje několik velmi užitečných tipů a upozorňovacích znaků, které vám mohou pomoci chránit vás před podvodníky; Zde jsou;

Podívejte se na licenci

Musíte se ujistit, že zvolený makléř je registrován v renomovaném a autentickém mezinárodním regulačním orgánu. Měli byste s nimi mluvit o své otázky; autentický makléř nevyhýbe sdílení svých registrací a licencí.

Pokud makléř tvrdí, že má licenci, musíte zkontrolovat pravost regulátoru; ujistěte se, že nabízí plnou ochranu obchodníků, má právo podnikat kroky proti pachatelům a nabízí kompletní historii svých operací.

Proveďte svůj výzkum

Než se zaregistrujete u makléře, musíte provést svůj výzkum; zkontrolujte internetové stránky o článcích, uživatelských recenzích a dalších podrobnostech, které vám poskytnou představu o pravosti makléře. Měli byste také podrobně vidět webové stránky makléře; zkontrolujte jeho kontaktní informace, fyzické adresy a požadavky na registraci.

Dokonce i ty nejmenší detaily, jako jsou špatné chyby typo, nesprávné písmo a neprofesionálně navržené webové stránky atd., Vám dávají tušit.

Dávejte si pozor na bonusy při registraci

Pokud vybraný makléř nabízí neodolatelný bonus pro registraci, měli byste mu odolat!

Existuje velká šance, že bonus, který vám byl slíbený, nebude nikdy uložen, nebo by měl jiné skryté podmínky, nebo dokonce i když bude uložen nemusí být možné ho stáhnout.

Podmínky pro odstoupení od smlouvy

Jedná se o jeden z největších výmluvných znaků scammeru; pokud podmínky pro odstoupení způsobují, že je pro vás obtížné získat peníze, pak je nejlepší, abyste nezvolili makléře. Jednou nevýhodou však je, že se o těchto podmínkách dozvíte až při odchodu.

Musíte vždy zkontrolovat sekci Smluvní podmínky, abyste zjistili, jaká jsou jejich pravidla při výběru. makléři, kteří neumožňují výběry, dokud neprovedete určitý počet obchodů, nejsou nikdy dobrou volbou.

Buďte opatrní, když nabízené zisky jsou příliš vysoké

Pokud makléř slibuje zisky, které se zdají být příliš dobré, je pravděpodobné, že nejsou skutečné. Váš zdravý rozum vám řekne, kdy je dobré slib příliš dobré. Když makléř nemá žádnou historii, licence nebo statistiky, aby vás zajímali, používají falešné sliby, které vás přitahují.

Dávejte pozor na přihlašovací vklady

Když makléř požádá o nepříjemný registrační zálohu, měli byste prostě říct ne. Je pravděpodobné, že jakmile peníze uložíte, neuvidíte to znovu. Čím vyšší je částka, tím větší pozornost musíte být.

Hard-to-reach zákaznický servis

To je obrovská červená vlajka! Pokud se nemůžete spojit se svým zákaznickým servisem, musíte se s brokerem vypořádat. Zastupitelé makléřů mají velmi podpůrný personál, který je vždy k dispozici a ochoten vám pomoci a vést.

Studené kontakty

Pokud vám makléř telefonicky nebo e-mailem kontaktuje a vyzve vás k registraci, musíte být opatrní; nesdílejte své důvěrné údaje nebo nepřijímáte žádnou registraci.

Tyto několik tipů se může ukázat jako neocenitelné při ochraně před podvody. Nejlepší je vidět odkazy a jít pro vysoce-profil makléři.

Zaregistrujte se - Život je příliš krátký na to, abyste byli chudí. podvodníci makléři, obchodování s binárními možnostmi, kryptoobchod, digitální peníze, binární obchodování
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Make Money Robot

Základní robot, který vám umožní obchodovat binární opce automaticky, i když jste začátečník.
Moje rada: Doporučuji obchodovat měnové páry, například EUR/USD nebo CNY/USD.
Minimální vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.