Iota miota - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola
17.09. 2017 22:34  | 

IOTA je open-source distribuovaný protokol ledger zahájený asi před dvěma lety a jde "za hranicemi blokády" skrze svůj základní vynález bez blokování. IOTA tangle je kvantově rezistentní řízený acyklický graf (DAG), jehož digitální měna "iota" má fixní peněžní zásobu s nulovými inflačními náklady.

Vytvořil jej David Sřnstebř jako zakladatel a jako spoluzakladatelé má Dominik Schiener, Sergey Ivancheglo a prof. Serguei Popov. Vzhledem k tomu, že to není Blockchain, jsou zde věci, které ji odlišují od jiných kryptocurrencies:

 • IOTA nemá žádné těžby, žádné bloky a žádné potíže
 • IOTA nemá žádné transakční poplatky
 • IOTA měří téměř nekonečně, na rozdíl od Blockchains
 • IOTA není pouze jako měna, ale jako protokol interoperability, který řeší problémy Internetu
 • IOTA chce umožnit úsporu stroje

IOTA jednoznačně nabízí transakce s nulovým poplatkem a žádný pevný limit pro kolik transakcí lze potvrdit za sekundu. Omezení škálování byly odstraněny, protože propustnost roste ve spojení s činností; čím více aktivit, tím více transakcí může být zpracováno a čím rychlejší je síť. Dále, na rozdíl od architektury bloků, IOTA nemá žádné oddělení mezi uživateli a validátory (horníci / stalkery); spíše, validace je vlastní vlastností používání knihy, a tak se vyvaruje centralizace.

IOTA je zaměřena na to, že je užitečná pro rozvíjející se ekonomiku Internet-of-Things (IoT), integritu dat, mikropodnikové platby a další aplikace, kde je zaručený škálovatelný decentralizovaný systém. IOTA nabídla Initial Coin Offering (ICO), kde bylo investováno přibližně 1337 Bitcoin.

Všech 2779530283277761 IOTA byly vytvořeny hned od začátku v transakci Genesis.

IOTA byly rozděleny mezi akcionáře. Nejen externí investoři, ale i zakladatelé a vývojáři museli investovat své soukromé peníze.

Všechny IOTA jsou distribuovány a součástí trhů (s výjimkou těch, které nebyly vyžádány od několika investorů ICO). Někdy v loňském roce byla oznámena Nadace IOTA a od té doby rostla v počtu a zkušenostech. Nadace IOTA má čtyři spoluzakladatele jako členové a tato nadace je registrována jako nevládní organizace v Německu.

Chcete-li pochopit, co IOTA skutečně znamená, musíte se podívat na případy použití, které jsou ve vývoji, a technické omezení, které již nyní vidíme a očekáváme v budoucnu.

Internet věcí, internet všeho jsou jako části 4. průmyslové revoluce nevyzpytané oblasti, které slibují spoustu možností, ale vzhledem k uvedeným omezením i nejistoty. Globální síť s připojením k životně důležitým infrastrukturám je přínosem. Vidíme rozvíjející se trhy, exponenciální růst a pokrok, ale i nejistý terén.

IOTA jako datová a vyrovnávací vrstva je schopna vytvořit systém, který se spoléhá na decentralizaci, aktuálnost dat a algoritmy pro kontrolu teplot.

Výhody

 1. Žádné poplatky za transakce. Je to naprosto zdarma
 2. Ověření se provádí prostřednictvím nových transakcí, které odkazují na vaše, což je elegantní přístup k definitivnosti transakcí.
 3. Má rozsáhlou komunitu, kde mohou noví uživatelé klást otázky od zkušených.

Nevýhody

 1. Splétání, na kterém funguje, vyžaduje doklady o práci, což znamená, že uživatelé utratí za elektřinu a čipy. Pokud by používal důkaz o vkladu, generátory transakcí nebudou muset projít tímto.
 2. Žádné inteligentní smlouvy.

Kde / Jak to koupit

Prozatím, jediný způsob, jak si koupit IOTA, je nejprve zakoupit Bitcoins, a pak hledat online výměnu, uznávanou s důkazem, že ji vyměníte. Existuje několik výměn, které umožňují takové transakce.

Výměna bude vyžadovat, aby jste ukládali své bitvy, jak jste si zakoupili IOTA.

Obchodování s IOTA

Abyste mohli obchodovat s IOTA, budete muset využít výměnu, která je určena právě pro to. Důvodem, proč máte tuto možnost zatím, je, že ne všichni obchodníci jsou připraveni začít přijímat to jako platební prostředek. I když existují některé investiční holdingové společnosti, které tyto transakce umožňují.

Zde jsou dvě uznávané výměnné webové stránky, které vám pomohou obchodovat s Vašimi IOTA holdingy za zboží a služby.

 1. Bitfinex
 2. Kraken

Uložení IOTA

Pro instalaci peněženky IOTA budete potřebovat Mobilní peněženku. Z této mobilní aplikace můžete jednoduše klikat, odeslat, přijmout a zaplatit IOTA. Stejně jako vaše banka.

Zaregistrujte se - Život je příliš krátký na to, abyste byli chudí. iota, miota, tangle versus blockchain, cryptocurrency bez dolování, nulové transakční poplatky, strojová ekonomika, internet věcí, transakce genesis, doklad o sázce, důkaz práce, bitfinex, kraken
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 

  Make Money Robot

Základní robot, který vám umožní obchodovat binární opce automaticky, i když jste začátečník.
Moje rada: Doporučuji obchodovat měnové páry, například EUR/USD nebo CNY/USD.
Minimální vklad: $200
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.