Ethereum classic etc - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola
14.09. 2017 21:59  | 

Vím, že byste možná mohl být zmatený, protože existuje digitální měna se známou jako Ethereum a nyní další - Ethereum classic? Proč mají společné jméno? Opravdu se od sebe liší? No, podívejme se.

Ethereum Classic je digitální měna, která je otevřenou nebo veřejnou distribuovanou výpočetní platformou, která funguje na základě funkce Smart Contract. Za zmínku stojí také to, že je založen na bloku založeném na veřejné digitální knize.

Nebyla vytvořena dříve než před dvěma lety a její vývoj je stále aktivní. Chcete-li pochopit, proč sdílí běžný název s jinou digitální měnou, pomůže vám tato krátká historie.

Když byla vytvořena společnost Ethereum (další kryptotace), došlo k malému nesouhlasu ohledně tvrdé vidlice DAO (decentralizovaná autonomní organizace), která je zaměřena na poskytování rizikového kapitálu pro investory. Někteří členové nové komunity Ethereum se k této věci dohodli s nadací Ethereum, zatímco jiní nesouhlasili.

Členové, kteří nesouhlasili, jednoznačně odmítli způsob foukání na základě čistě filozofických důvodů. A jelikož uživatelé již měli ETH před vidličkou, měli po vidličce stejnou částku. Tak vznikla nová digitální měna, Ethereum Classic se narodil poté, co prošel a absolvoval některé technické zkoušky. Oni tvrdili, že blokový blok bude vždy zůstat nezměněn, takže se rozhodli pro použití nekonečné verze Ethereum a to je to, co máme dnes jako Ethereum classic.

Tato digitální měna také umožňuje provádění skriptů pomocí mezinárodní sítě uživatelských počítačů s názvem uzly. To je způsobeno používáním virtuálního stroje Ethereum (EVM).

Funguje tak, aby poskytl hodnotový token známý jako "klasický éter", který je přenositelný z jednoho účastníka do druhého a může být uložen v digitální peněžence. "Klasický éter" se také používá k odměňování účastnických uzlů za řešení matematických problémů jako prostředku těžby digitální měny.

Mechanismus interního oceňování transakcí v jeho blokové síti se nazývá GAS a má mnoho funkcí, včetně prevence spamu v síti, stejně jako přidělování nových mincí na základě požadavků.

Výhody

  1. Poskytuje výhodu nezměnitelnosti - blokový blok zůstane vždy stejný. To zaručuje, že bude vždy v podnikání bez vnější manipulace.
  2. Klasická blokáda Ethereum je také odolná proti konsensu v oblasti hornictví
  3. Transakční poplatky jsou značně nízké a to je faktor, který přiláká investory na celém světě.

Nevýhody

  1. Ethereum přišel před tím, tolik lidí již vybralo Ethereum jako vítěznou vidličku.
  2. Existují obavy z zabezpečení sítě kvůli své nepatrné hash.
  3. V současné době není aktivní uživatelská základna.
  4. Neexistuje žádný aktivní základ pro financování nebo koordinace jeho blokády.
  5. Obchodování považují někteří za nebezpečné a existují obavy, že síť brzy padne.

Kde / Jak to koupit

Metoda 1 - Koupit velmi běžné kryptocurrency jako Bitcoin, Litscoin nebo dokonce Ethereum. Poté přejdete na výměnnou webovou stránku, jako je Changelly Exchange nebo jiný, a vyměňte ji za klasickou měnu Ethereum (ETH) tím, že jim dáte svou oblíbenou minci. Jedná se o nejjednodušší a nejbezpečnější způsob, jak jej získat.

Metoda 2 - Můžete si ji koupit přímo od klasického horníka Etherum se svou fiatovou měnou.

Metoda 3 - Můžete ji také zakoupit z obchodní platformy. Tam jsou ti, kteří již mají Ethereum classic a jsou ochotni je prodávat jako obchodní prostředek.

Výše uvedené metody budou životaschopné pouze tehdy, pokud již máte připravenou peněženku ETH. Pak také nezapomeňte přenést své mince do peněženky, což je, když můžete s jistotou říci, že jsou vaše.

Obchodování s ním

Přestože je na trhu poměrně nová, řada lidí a spousta online výměnných otázek zpochybňovala jeho platnost, vše se změnilo od doby, kdy ji největší online burza Ethereum přidala na svůj trh.

Tak pečlivě vyhledejte renomované webové stránky pro výměnu, zaregistrujte se na webu, financujte svůj účet a pokračujte v obchodování s nimi. Další renomovaná burza zahrnuje Coinone, Bitfinex, Kraken, Yobit a tak dále.

Skladování Ethereum Classic

Pravdou je, že existuje několik různých možností, ze kterých si uživatel Ethereum Classic může vybrat; i když některé jsou lepší než jiné. Vše se snižuje podle osobních preferencí a volby mezi možnostmi softwaru nebo hardwaru.

Pro krátkodobé ukládání ETH je nejlepší používat softwarovou peněženku, jako je mobilní nebo webová peněženka. Tento typ peněženky je také vhodný pro uložení velmi malého množství hodnoty ETH.

Pro dlouhodobé ukládání a skladování velkého množství hodnoty ETH prosím prosím zvážit použití hardwarové peněženky, protože zajistí, že váš příjem zůstane nedotčen a bez újmy z prodlení.

Zaregistrujte se - Život je příliš krátký na to, abyste byli chudí. ethereum classic, původní ethereum, ETH ETC, ethereum klasický rozdíl, DAO, tvrdá vidlička, ethereum hack, uživatelská základna ETC, původní blokáda, softwarová peněženka, hardwarová peněženka
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.