Chyby ktere je treba vyhnout v obchodovani s kryptoobchodem v roce 2018 - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola
07.11. 2018 14:05  | 

Možná jste noví obchodníci s kryptoobchodem nebo byste mohli být zkušenými obchodníky, kteří mají tolik atraktivních a neodolatelných obchodních možností a příležitostí, je zcela běžné dělat chyby. Některé chyby by mohly být důsledkem špatného rozhodování, zatímco jiné by vás mohly stát obětí kriminality a podvodů.

Bez ohledu na to, jak jste opatrní, chyby se musí stát. Takže otázkou je, jak zůstat v bezpečí? Trik je si být vědom a zůstat v pohotovosti.

Abychom vám pomohli poznat chyby předtím, než je vytvoříte, je zde několik DON'Ts obchodování s kryptoobchodem, které nesmíte ignorovat.

Nikdy neinvestujte příliš velké na začátku

Zkušení obchodníci vědí lépe, ale investování velké je běžnou chybou, kterou mnoho nových obchodníků dělá. Pro nové obchodníky je velmi důležité, aby postupovaly pečlivě; investovat malé částky a získávat půdu země. Bude mnoho příležitostí, kdy se příležitost může zdát příliš dobrá, než aby prošla, ale pamatujte si, že kryptoobchod je stále volatilní trh, který vyžaduje, abyste investovali pečlivě a neposílali všechna vaše aktiva na jedno místo.

Nedopusťte na dobrou starou pumpu a výpis

Základním instinktem každého obchodníka je investovat do aktiva, které začíná růst hodnotou; v kryptocurrency, může se to stát špatným investičním krokem. Když poměrně neznámá mince náhle začne vidět drastický nárůst hodnoty, mohla by to být Pump and Dump, což je koordinované úsilí řídit hodnotu mince vysokou pomocí falešných a falešných hodnocení a prognóz a pak je prodat těm, kteří chtějí udělat nějaké rychlé peníze. Jedná se hlavně o prodej mincí, které byly koupeny levně, za nadhodnocenou cenu.

Skupina se rozhodne nafouknout levnou mincovní hodnotu a členové ji začnou nakupovat od sebe navzájem; mezitím stejná skupina začíná šířit falešné zprávy o hodnotě mince. Externí obchodníci si přečetli tato prohlášení a ponáhli, aby investovali do mince a nakonec je kupovali od skupiny Pump and Dump. Proto byste neměli nikdy investovat do majetku bez pečlivého výzkumu; zvláště ten, který vychází z popelu.

Nezůstávejte informováni

Obchodník musí zůstat aktualizován s nejnovějšími trendy na trhu; Jinak může dojít k neinformovanému rozhodnutí, které by vás mohlo stát penězi. Musíte udělat své domácí úkoly, i když je investiční možnost zřejmá. Musíte studovat minulé a budoucí trendy aktiva, do které chcete investovat, abyste získali představu o tom, jak reaguje při každém zvýšení hodnoty. Trh kryptoobchodů je velmi volatilní; proto musíte být informováni o každém novém vývoji v tomto odvětví.

Nezapomeňte na makléře, kteří slibují nebývalé zisky

Můžete se setkat s mnoha makléři, kteří slibují nabízet příležitosti, které by vám mohly pomoci vydělat si štěstí přes noc. Vaším úkolem je zůstat daleko od nich!

Jako zkušený obchodník můžete cítit, že to je vaše velká přestávka, ale šíleně vysoké a okamžité zisky s minimálními nebo většími investicemi mohou být jen marketingový trik nebo podvod. Musíte postupovat pečlivě a investovat opatrně.

Jedná se o několik velmi častých chyb, které dělají mnozí obchodníci, i zkušení. Nezapomeňte, že obchodování vyžaduje trpělivost, shromažďování informací a zkušenosti; musíte zvážit své možnosti, udělat si domácí úkoly a pak přijmout informované rozhodnutí.

Zaregistrujte se - Život je příliš krátký na to, abyste byli chudí. šifrování, digitální peníze, obchodování se šifrováním, kryptografické chyby, kryptocurrency 2018
Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 

  Make Money Robot

Základní robot, který vám umožní obchodovat binární opce automaticky, i když jste začátečník.
Moje rada: Doporučuji obchodovat měnové páry, například EUR/USD nebo CNY/USD.
Minimální vklad: $200
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.