Vše Co Potřebujete Vědět O CFD - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola

Vše Co Potřebujete Vědět O CFD

O Robotech CFD jsem slyšel před dvěma dny a ihned mě to upoutalo. Po mých původních šílených představách o robotech, kteří opravdu obchodují Binární Opce, jsem nakonec nebyl až tak překvapen tím, co jsem odhalil. Softwary, které Roboty ovládají, nejsou ničím více než poskytovateli signálů a auto obchodníky. Obchodování s Roboty je jednou z forem obchodování, které zahrnuje spoustu různých nástrojů a je o něco sofistikovanější než běžný signální servis. Přesto však obchodování s roboty není ve světě investic ničím novým, to platí jenom pro svět Binárních Opcí.

 

Jak popsat Robota Na Opce Kryptoměn?

BOR můžeme popsat jako automatizovaný software, používaný pro obchodování binárních opcí. Jednoduše řečeno, software nepřetržitě vyhodnocuje Signály Binárních Opcí a automaticky obchoduje na účtu u vašeho Brokera Binárních Opcí.

Já začal tím, že jsem si udělal jednoduchý výzkum na Googlu, kde jsem hledal Roboty Binárních Opcí, abych plně pochopil, jak obchodování s roboty funguje. Zde je to, co jsem zjistil. Z důvodů soukromí vynechám detaily onoho aktuálního softwaru, ale xxx je automatizovaný poskytovatel signálů, stejně jako Robot na Binární Opce. Tento web poskytuje služby pro obchodníky s binárními opcemi a automaticky dělá obchody na jejich účtu. Není to úplně to samé jako kopírování obchodů, ale je to velmi podobné. Při kopírování obchodů si vyberete jednu konkrétní osobu, kterou následujete a kopírujete její obchody, zatímco v obchodování s roboty binárních opcí obchoduje váš účet automaticky. Je to úžasné!

Může být těžké tomu uvěřit, ale je to absolutně pravda. Jediné, co potřebujete, je stáhnout si program robota od třetí strany do vašeho počítače a otevřít si účet pro obchodování Binárních Opcí. Aby to fungovalo, potřebujete se zalogovat do robota a ponechat účet otevřený. Program robota převezme kontrolu, jakmile detekuje kompatibilní obchodní platformy. Váš robot bude zaznamenávat signály generované službou a obchodovat na vašem účtu. Obchodní informace, jako je množství, aktivum, cesta a expirace jsou zadávány robotem. Sám také klikne na potvrzení a váš obchod je uzavřen. Opravdu doufáme, že je to tak dobré.

 

Mohou Být Obchody Robotů Binárních Opcí Podvod?

Bez sebemenších pochybností jsou tu roboti, kteří jsou podvod. Nejprve prosím chápejte, že se mi na automatizovaných robotech nebo poskytovatelích signálů nelíbí vůbec nic, dokud neprokáží legitimní zkušenosti. Nikdy není dobrý nápad nechat někoho, aby obchodoval s vašimi penězi za vás, obzvláště pokud se jedná o internetového robota. Ti, kteří převezmou kontrolu nad vaším počítačem, jsou nejhorší. Je to vlastně velmi podobné, jako záměrně si stáhnout počítačový virus, žádná rozumně uvažující osoba by to neudělala! Vaše schopnost počítač používat, zatímco robot pracuje, stále ještě není zárukou, že plně víte, co všechno se děje.

Nesnažím se být krutý na obchodní odvětví ani lidi, kteří jsou v něm zapojeni, ani se nepokouším shazovat snahu těch, kteří se pokouší odvádět dobrou práci, ale lidé by se měli naučit obchodovat sami za sebe. Pokud jste uživatelem Binárních Opcí, opravdu byste měli obchodovat sami. Pokud je vaším záměrem odevzdat své peníze někomu dalšímu a získat z nich profit, potom byste měli spíše investovat do penzijního připojištění.

Navíc, obchodování s Binárními Opcemi je docela nákladné. Jsou tam vysoké registrační poplatky, které vám jenom dají možnost přijít o další peníze. Pokud by vám ztráta vašich peněz nevadila, proč to místo toho neudělat nějakým zábavnějším způsobem, namísto investování do nějakého robota? My už máme spoustu tipů, strategií, signálů a sociálních platforem, jako třeba CommuniTraders, zdarma. Neplýtvejte vašimi penězi na to, že za ně budete někomu platit!

Rozkrytí Mýtu o ROBOTECH.

Jsem si zcela jistý, že software, který magicky obohatí váš účet díky stisknutí knoflíku, by se líbil každému, že? Ve Skutečnosti nic takového neexistuje, alespoň zatím ne. Nicméně, co už máme, je robot-nebo něco tomu blízkého- co si může dovolit každý. Pochopte, že auto obchodníci/roboti jsou jenom technické indikátory designované, aby vypadaly jinak a poskytovaly signály. I když nejsem programátor, pokusím se vysvětlit, jak tohle funguje tak, jak to chápu já: pokud indikátor (například MACD) ukazuje výše než nula, systém automaticky zadá 'Koupit', ale když MACD jde pod nulu, je autoprogramem zadána možnost 'Prodat'. Jsou zde ještě další druhy automatických obchodníků, které jednoduše ukazují a vydávají zvukový signál, když MACD překročí nad nebo pod nulu. Ve skutečnosti nemůžeme tyto programy nazývat auto-obchodníky, protože všechno, co dělají je, že vás upozorní, že máte obchodovat. Termín je však v současnosti široce rozšířený, takže lze říci, že spadají do stejné kategorie.

Pro shrnutí: indikátor ukazuje ke směru a auto-obchodník/robot signál přeloží do upozornění nebo zvuku a ty lepší typy i založí na vašem účtu obchod. Nicméně, tyto auto-obchodníci jsou jenom tak dobré, jako je indikátor, na kterém jsou založeny, takže jste si vlastně klidně mohli koupit MACD, nebo další dvě varianty, či pořídit jakýkoliv jiný indikátor zdarma. I když je většina auto-obchodníků a robotů zdarma, všechny k sobě vážou nějaké cesty do internetu, takže buďte opatrní, než uděláte rozhodnutí. V každém případě, to, co se vám snaží sdělit, je, že všichni tito roboti jsou vlastně jenom triky, požívané brokery, aby vás zmátly a přiměly si k nim vložit peníze.

Signály, které jsou většinou těmito auto-obchodníky generovány, jsou chybné a neměly by být obchodovány. Musíte posuzovat signály podle obchodníka a ne všechny indikátory radí pohyb tím správným směrem. Pokud je uposlechnete, přijdete o své peníze. Nehledě na to, že indikátorů generujících signály je velké množství a je zapotřebí správné kombinace několika z nich, aby byl výsledek správný. Neprohlašuji, že znám, jaké tyto kombinace jsou; všechno záleží na vašich schopnostech a stylu obchodování. Břemeno toho rozpoznat dobrý signál od špatného, leží jen a pouze na vás.

Co je nejdůležitější, nepředpokládejte, že je signál profitabilní jenom proto, že vám říká, že se bude pohybovat nahoru nebo dolů. Očekávejte, že se setkáte se vším možným žargonem z tohoto odvětví, jako je algoritmické obchodování, speciální a pokročilé indikátory zabudované do auto-obchodníka, atd., a nenechte se podvést! Je třeba si udržet selský rozum! Na chvilku se nad tímto zamyslete; opravdu si myslíte, že kdyby někdo znal tajemství perfektních signálů, chtěl by je sdílet na internetu zdarma nebo jenom za pár korun? Nikdo by nebyl tak hloupý!

 

Robot nemůže být lepší než jeho Obchodník.

Pokud se vám podaří správně identifikovat profitabilní signál, potom můžete roboty k obchodování klidně používat. Totálně záviset na signálech, generovaných softwarem, které nejsou nikdy přesné, by však bylo katastrofou. Auto-obchodník z vás boháče neudělá! Nicméně, vy jste vlastně taky takový auto-obchodník. Pokud se nad tím zamyslíte, všechno, co ten software dělá je, že vás upozorní na potenciální možnost obchodu, a jste to vy, kdo vyhodnotí, jestli je ta informace užitečná, anebo není. Ano, jsou tu softwary, které automaticky učiní obchod bez vašeho přičinění. To znamená, že se nemusíte signály vůbec zabývat, protože robot je rovnou všechny obchoduje.

 Super Výkonnost a Právo Se Chlubit

V každé sféře našich životů platí, že právo se něčím pochlubit, si nejprve musíme zasloužit tomu úměrným kvalitním výkonem. Nicméně, tvůrci robotů si ne vždy myslí, že na ně toto vztahuje. Předpokládají, že lidé uvěří, že jsou nejlepší jenom proto, že to tvrdí. Je mi líto, že jim tu bublinu musím splasknout, ale ne každý je tak naivní, i když mnozí jsou. Někteří lidí uvěří lžím velmi snadno a namísto tvrdé práce chtějí raději věřit, že vydělávání peněz může být stejně snadné, jako snění o tom.

Už mají svoje "skvělé" plány o tom, jak budou svoje peníze utrácet na dovolených a životem ve velkém stylu. Faktem je, že většina tvůrců Robotů Binárních Opcí, že za vytvořením jejich softwaru stojí spousta tvrdé práce, sebeobětování a zkušeností, ale pravdou je, že je to jenom další program, který dělá obchody zcela náhodně a ve většině případů i špatně. Povězte mi, že znáte alespoň jednu osobu, která se stala finančně nezávislou díky obchodování s roboty. Myslím, že nikoho neznáte. Jsem si však jistý, že znáte jednoho nebo více lidí, kteří se spálili s jedním nebo druhým takovým robotem. Když si navíc uděláte malý internetový průzkum, najdete komentáře stovek lidí lamentujících o tom, jak byli podvedeni těmi, kteří jim roboty prodali. Je možné, že existuje dobrý robot, ale zatím jsem ho ještě neobjevil a až se tak stane, budu si žádat nějaký opravdu dobrý důkaz, než do něj investuji svoje peníze.

Roboti nemusí být zcela bezcenní.

Dobrá věc na Robotech je, že mohou obchodování notně zpříjemnit. Pokud si vyberete opravdu dobrého, tak je tu šance, že bude následovat i zisk. Podle mého názoru není cokoliv, co může legálně vylepšit moje obchodování a dát mi více dlouhodobých zisků, tak úplně špatná věc. Nicméně, je třeba si neustále dávat pozor, protože lidé, kteří tyto roboty tvoří, většinou nemají moc štěstí, stejně jako všichni ostatní. Hledejte spíše ty, které generují standardní signály a umožňují technickou analýzu technik. Takové jsou obvykle nejlepší.

Závěrečná Slova o Robotech Binárních Opcí

Srdečně zdravím tvůrce a operátory robotů. Přišli jste s neobyčejným a úžasným způsobem, jak obchodovat na trhu s binárními opcemi. Těm, kteří by rádi roboty používali, nebuďte příliš zbrklí a důvěřiví! Nejčastěji totiž jenom recyklují staré nefungující postupy tím, že jim dají nový kabátek. Také nenechte nikoho, aby tímto způsobem obchodoval pro vás. EA je dobré místo, kde začít, ale vždycky mějte na paměti, že potřebujete opravdový obchodní systém. Bez bolesti nejsou svaly, jak by řekl můj instruktor z posilovny. Odveďte svou práci, dejte tomu nějaký čas a peníze se ukážou. Hledání té nejsnazší cesty mnohdy vede rovnou k neúspěchu.

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Binary Option Robot

Tento program umí hrát za Vás. :-) Stačí si ho nainstalovat, registrovat se a provést vklad. Robot pak sám automaticky pozná, jak sázet a sází a kliká vše místo Vás.
Moje rada: Tento nástroj doporučuji obzvláště pro úplné začátečníky, protože stačí jenom mít zapnutý počítač a software vydělává sám.
Minimální vklad: $250
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.