Jak může technická analýza pomoci vašemu obchodování - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola

Technická analýza v CFD

Jakožto obchodník CFD musíte předpovídat budoucí pohyby cen aktiv. V běžném obchodování je mnoho různých cest, jak to udělat, ale nejběžnější je fundamentální analýza.

Tato metoda prozkoumává příjmy, dividenda, nové produkty, výzkumné projekty atd. spojené s aktivem. Naneštěstí není fundamentální analýza adaptovatelná na binární opce. Jedinou cestou, jak být úspěšným obchodníkem binárních opcí, je technická analýza.

Jak může technická analýza pomoci vašemu obchodování

Čím více zkrátíte časový úsek, tím náhodněji a divočeji se ceny aktiva budou pohybovat. Tyto pohyby nejsou ovlivněny fundamentálními důvody, nýbrž jsou odrazem nepředvídatelných událostí, které ovlivňují nabídku a poptávku.

Někdo možná koupí akcii, protože mu zbývají nějaké peníze, zatímco jiný bude prodávat, protože peníze naopak potřebuje. Tyto události nejsou vždycky logické a vždy příliš náhodné, aby je bylo možné předvídat.
Obchodníci však mají způsob, jak se vypořádat i se zcela náhodnými pohyby cen: Technickou analýzu.

Technická analýza je založena na třech fundamentálních předpokladech o trzích a pohybech cen:

1. Pohyby na trhu všechno zlevňují

Už sama o sobě odráží všechny relevantní informace, které ovlivňují cenu aktiva. Není tedy nutné znát o aktivu žádné fundamentální informace. Analýzou ceny může obchodník zjistit, co si investoři o aktivu myslí a kam se cena bude pohybovat v budoucnu.

2. Ceny se pohybují v trendech

Technická analýza věří, že se ceny pohybují v trendech. Trendy jsou kličkující pohyby určitým směrem, nahoru, dolů či stranou. V rozdílných časových úsecích může aktivum procházet několika různými trendy najednou, a to mnohdy i v protichůdných směrech.

3. Historie se bude opakovat

Za třetí, investoři budou opakovat chování investorů před nimi. To znamená, že, i když jsou pohyby na trhu nahodilé iracionální, mohou být předpovídány, pokud obchodník dokáže rozpoznat vzory a dokáže z nich vyvodit správný závěr. Dva výstupy toho předpokladu jsou trendová analýza a svícnové vzory.

Jinými slovy, techničtí analytici ignorují otázku proč se ceny pohybují nahoru nebo dolů. Namísto toho se soustředí jednoduchý předpoklad, že pohyby cen se děly předtím a většinu času vytvářely stejné výsledky. To znamená, že obchodník může rozpoznat, že se tento vývoj odehraje znovu a investovat své peníze.

Dělání dobrých investic, obzvláště v tak krátkých časových úsecích, jako jsou binární opce, je bez technické analýzy zcela nemožné. Každý nový obchodník tedy musí investovat spoustu času do osvojení si základů technické analýzy. Jakákoliv úspěšná obchodní strategie binárních opcí musí být založena na technické analýze.

Proč u binárních opcí nefunguje fundamentální analýza

Zatímco fundamentální analýza dokáže předpovídat, zda budou ceny aktiv růst nebo klesat během následujících několika let, nedokáže učinit to samé pro bezprostředně přicházející okamžiky. I když se objeví nové zprávy, není fundamentální analýza schopna určit, jak hodně ceny na trhu porostou například během dnešního dne.

To znamená, že jakožto obchodník binárních opcí budete muset hodit všechny klasické předpoklady o obchodování aktiv hodit přes palubu. Nikdy nedokážete předpovídat růst cen akcie proto, že má společnost skvělý nový produkt a rozrůstající se základnu spokojených uživatelů. Tyto skutečnosti neovlivní akciový trh v časovém horizontu, ve kterém se obchodují binární opce.

Jak můžete vidět z historie cen akcií, i ty nejúspěšnější akcie mají období, kdy jejich cena klesala a i ty nejméně úspěšné naopak zažívají období, kdy jejich cena roste.

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 

  Make Money Robot

Základní robot, který vám umožní obchodovat binární opce automaticky, i když jste začátečník.
Moje rada: Doporučuji obchodovat měnové páry, například EUR/USD nebo CNY/USD.
Minimální vklad: $200
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.