Obchodní strategie pro vysoké/nízké opce - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola

Strategie pro Vysoké/Nízké Opce

Vysoké/nízké opce jsou typy CFD, které vytvářejí nejvyšší procento výher. Zde jsou tři nejlepší strategie pro vysoké/nízké CFD, které vám pomohou k lepším ziskům.

Obchodní strategie pro vysoké/nízké opce

Vysoké/nízké opce od vás vyžadují předpověď, jestli trh vzroste nebo spadne za určitý čas. Jak daleko trh vyroste nebo klesne, na tom nezáleží. Vy svou CFD vyhrajete, pokud se pohne byť jenom o kousíček tím správným směrem.

Zde je několik strategií, které můžete použít k úspěšnému obchodování vysokých/nízkých opcí:

Obchodování výbuchu

Obchodování výbuchu je jednou z nejčastěji používaných strategií CFD.  Výbuchy jsou výrazné události, které se objevují pokaždé, když trh dokončí grafový vzor, jako je pokračující vzor, obrácený vzor nebo jakýkoliv výrazný vývoj v trendu.

Mnoho konvenčních obchodníků v tomto momentě zastavilo obchody, nebo je limitovalo, což vše namíří do stejného směru. Když trh spustí cenovou úroveň, spustí tyto spínače a vytvoří náhlý příval nabídky a poptávky (v závislosti na směru příkazů). Tento příval vytvoří silný pohyb, zvaný výbuch.

Výbuch můžete použít k výhře CFD: Předtím, než trh dosáhne kritické cenové úrovně, investujte do vysokých/nízkých opcí ve směru čekávaného výbuchu. Snažte se držet expirační dobu krátkou (1 – 2 periody), aby bylo jisté, že opce vyprší, dokud výbuch stále trhu dominuje.

Se strategií jako je tato byste měli být schopni vyhrát vysoké procento vašich obchodů.

Obchodování pohybu průměrných křížení

Obchodníci, kteří preferují použití technických indikátorů ke generování signálů, mohou použít pohybující se průměrná křížení pro investici do vysoké/nízké opce. Pro tuto strategii jednoduše použijte pohyblivé průměry: Jeden s vyšším počtem period a druhý s nižším počtem period.

Pohyblivý průměr s nižším počtem period bude sledovat pohyby trhu těsněji, zatímco pohyblivý průměr s vyšším počtem period bude mít slabší reakci. Tento jednoduchý vztah můžete použít ve svůj prospěch: Když rychleji se pohybující průměr překříží pomalu se pohybující průměr směrem vzhůru, trh se musel právě obrátit směrem k růstu. To je dobrá příležitost pro investování do vysoké opce s dlouhou expirační dobou (alespoň pět period, ale lépe více než osm).

Když rychle se pohybující průměr překříží pomalu se pohybující průměr směrem dolů, znamená to, že se trh musel právě obrátit směrem k pádu. To je dobrá příležitost k investování do nízké opce s dlouhou expirační dobou. Ujistěte se, že používáte pohybující se průměry pouze v trendujícím prostředí, protože ztrácejí svou předpovědní hodnotu během period pohybu do stran.

Pokud chcete z vašeho obchodování kompletně eliminovat optické analýzy trendů, přemýšlejte o použití třech pohybujících se průměrových křížení. Tuto strategii můžete použít kdykoliv, i během pohybu do strany.

Houpačkový obchod

V trendu houpačkoví obchodníci profitují z každého pohybu shora dolů a naopak. Tento typ obchodování je perfektní pro vysoké/nízké opce. Když poznáte slábnoucí zhoupnutí, investujte do vysoké/nízké opce v protilehlém směru od zhoupnutí. Použijte střední dobu expirace, což je kolem pěti period. Pohyb by měl mít dost času na rozvinutí.

Pro zjištění síly zhoupnutí můžete použít oscilátory jako je třeba index relativní síly (RSI), podpůrné a rezistenční linky a trendy obchodních kanálů.

I když obchodování zhoupnutí vyžaduje nějaký čas k naučení, je to skvělá strategie generující mnoho obchodních signálů. Je to tedy perfektní cesta pro obchodníka, který chce vydělat peníze rychle: Více signálů znamená více obchodů a více obchodů znamená větší zisk.

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 

  Make Money Robot

Základní robot, který vám umožní obchodovat binární opce automaticky, i když jste začátečník.
Moje rada: Doporučuji obchodovat měnové páry, například EUR/USD nebo CNY/USD.
Minimální vklad: $200
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.