Jak obchodovat Bollinger bands a spád v binárních opcích? - Tajnou metodou jsem zbohatl a vydělávám 200 000 Kč měsíčně.
More information
Tomáš Stodola

Bollinger Bands a Momentum

Zde se dozvíte o kombinaci Bollinger Bands a Momentum. Bollinger Bands je technický indikátor, který vám má dát představu o rozsahu trhu a o tom, jestli jsou ceny v současnosti vysoké nebo nízké vzhledem k onomu rozsahu. Pro tyto účely je brán průměr za 14 period(středová linka), standardní odchylka je vynásobena dvěma, přidána (horní linka) a odečtena od klouzavého průměru. Tím vznikne kanál ceny, u kterých není pravděpodobné, že by přesáhly jeho hranice. Horní linka funguje úroveň odporu, zatímco spodní jako podpora.

Středová linka může být obojí, záleží na tom, kde se ceny zrovna pohybují.

Spád je indikátorem, že se ceny budou pohybovat určitým směrem. Pokud pro vaše obchody používáte strategii svícnu (candlesticks ), většina obchodníků to tak dělá, tak vám každý jednotlivý svícen umožní dedukovat spád pro období, které reprezentuje. Čím déle svícen a jeho tělo trvají, a čím kratší je jeho knot vzhledem k tělu, tím vyšší má také spádový potenciál. To platí i naopak, čím kratší svícen a jeho tělo jsou a čím delší je knot v poměru k tělu, tím je spádový potenciál menší.

Jak obchodovat Bollinger bands a spád v binárních opcích?

Když zkombinujete Bollinger bands a spád, můžete poměrně přesně předpovídat budou cenové posuny.

Pro lepší pochopení způsobu, jak to dělat, se prosím podívejte na následující cenový graf:

Bollinger Bands

Jak můžete vidět, aktivum, v tomto případě se jedná o německý index DAX, se pohybuje vzhůru a v současnosti se vrací ke své základní trendové lince.

Toto je denní graf a

  • Každý jednotlivý svícen představuje celý obchodní den.
  • Červená linka je hlavním trendem.
  • Bílá linka je jednoduchá 200-perioda pohybující se mírně vzhůru už několik let.
  • Zelené linky jsou tři Bollinger bands.

Nyní se podívejme na poslední svícny o něco podrobněji:

Bollinger Bands

Můžete si všimnout, že Bollinger bands v minulosti indikovaly pohyby cen velice dobře.

Je zde spousta příkladů svícnů dotýkajících se Bollinger bandu, ale potom stočivších a uzavírajících pod úrovní odporu nebo přes podpůrnou úroveň generovanou Bollinger bands.

S vědomím tohoto se podívejte na poslední svícen v grafu, který reprezentuje dnešní pohyby cen. Podle dlouhého spodního knotu můžeme říci, že trh nejprve začal klesat, ale potom se směr obrátil. Dosáhnul středové linky Bollinger bands a dokonce ji o něco překonal. Podle dřívější reakce trhu na dosažení středové liny, které je poměrně časté, lze očekávat, že se opět obrátí. Toto je dobrá obchodní příležitost k použití Bezdotykové nebo Nízké opce.

Pro zjištění, zda ceny budou respektovat linku odporu i tentokrát, se můžete přepnout do grafu zobrazujícího kratší časový úsek a použít analýzu spádu.

Toto je hodinový graf. To znamená, že každý svícen nyní reprezentuje pohyby na trhu za jednu hodinu. Dnešní obchodování je tedy rozděleno do několika svícnů(červený obdélník). Jak můžete vidět, ceny dnes začaly klesat silným spádem. Poté však se stejnou energií vzrostly. Tím se dostaly blízko k lince Bollinger bandu a došla jim hybná síla. Začaly se pohybovat lehce nahoru a dolů, už nedávaly žádný signál o budoucím růstu.

Na druhé a třetím svícnu(červená tečka) můžete vidět velice silný signál, že trh bude respektovat linku odporu Bollinger bandu. Tím pádem můžete bezpečně investovat do Nízké opce nebo Bezdotykové opce s cílovou cenou přes linku odporu.Ujistěte se době expirace v tomto obchodním dni, což může znamenat i vzít v potaz různé časové zóny.

Na druhou stranu, pokud by ceny pravidelně stoupaly se silnou energií, neměli byste investovat do Nízké nebo Bezdotykové opce.

Jak si můžete povšimnout na dalších pohybech cen z toho samého dne, toto by mohla být investice, kterou můžete snadno vyhrát. Zkombinováním Bollinger bands a spádu, nebo jakékoliv další úrovně odporu s analýzou spádu jako v uvedených příkladech, vám zajistí relativně bezpečnou strategii, se kterou můžete učinit velmi ziskové obchody.

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Start now

Vydělejte ve třech jednoduchých krocích!

Moji metodu nelze používat všude. Většina bank a obchodníků neví, o co se jedná. A pokud to ví, v žádném případě investování do binárních kryptoměnových opcí neposkytují běžným lidem. Proto je důležité vybrat si spolehlivého a licencovaného obchodníka, který Vám umožní vydělávat. Uvádím tu mé dva nejoblíbenější. Registrujte se na jednom z nich - případně můžete na obou. Oba dva nabízejí rady, videotutoriály a osobního poradce - všechno samozřejmě zdarma.

Vyzkoušejte si strategii s demoverzí:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderní broker s nízkou minimální požadovanou částkou vkladu
Moje rada: Broker vám umožní obchodování nonstop včetně víkendů, a to již od nízké částky 1$
Minimální vklad: $10
 

  Make Money Robot

Základní robot, který vám umožní obchodovat binární opce automaticky, i když jste začátečník.
Moje rada: Doporučuji obchodovat měnové páry, například EUR/USD nebo CNY/USD.
Minimální vklad: $200
 
 


  Ludek Cerny (37.188.128.*) napsal/a

Zisk/ztráta 50/50

Mám dotaz v jaký okamžik nebo po jakou dobu je platný příkaz?Zda může během platnosti příkazu kolísat hodnota a co potom platí,v době poklesu zadám příkaz na pokles a cena půjde dolů ale na konci příkazu půjde nahoru , ale nedosáhne hranice jako při zadání příkazu .Jaký bude výsledek?Zisk/Ztráta
Luděk Černý

  Tomas Husak (194.228.79.*) napsal/a

Vás příběh je zajimavy a opravdu mě zajímá. Chtěl bych se jen zeptat, kde přesně tipujete na pokles či růst bitcoinu. Nikde jsem nic slušného nenašel. Mohl by jste mi zaslat nějaký odkaz. Dekuji

  jarda (2a00:ca8:a14:5340:2826:8177:aa7c) napsal/a

chci!    www.muzikaostrava.cz

vědět bližší info. Díky moc!

  Karel Hais (89.239.24.*) napsal/a

ID

Dobrý den.
Snažím se zaregistrovat na High Low a už nevím, jaké doklady by chtěli, aby mě povolil registraci. Dokážete poradit?
Děkuji
K.

  Monika (2a00:1028:838a:5e42:f8fe:3d17:5d) napsal/a

Dotaz jak získat rychle peníze

Dobrý večer, s přítelem hledáme způsob jak si rychle vydělat peníze můžete poradit nebo podat bližší informace?

  Adriana (77.234.40.*) napsal/a

Bitcoin Vs Litecoin, VS Ethereum    IQoption

Třeba nastane doba, cca rok 2030 a zaniknou papírové peníze a všude se bude obchodovat jen s Altcoiny , bitecoiny... no bude to zajímavá doba. Ahoj Adriana Litecoinová.

  Petr Kvintus (89.111.110.*) napsal/a

Investice peněz na účet    IQ option

Dobrý den
Nejdou mi vložit peníze kartou na účet IQ option, nevíte proč?
Děkuji

  Věra (109.81.209.*) napsal/a

skrill    ještě na žádném,teprve začínám,poradíte mi?

Dobrý den,založila jsem si účet na Skrillu,uvádíte,že pro převody nebudu potřebovat kartu s povolenými internet.transakcemi,že převody jsou okamžité,ptám se ,zda si finační částku pro obchodování mám vložit na Skrill a jak to mám provést,zda v bance a jestli si částku mohu vložit v Kč,když účet na Skrillu mám v eurech ,mnohokrát děkuji za odpověď

  Roman (86.49.226.*) napsal/a

zkušenosti    žádném

Dobrý den, je to zajímavé, času je málo. Mohu se zeptat: je možné se stát tichým společníkem, vklad 1000usd.

  Milan (77.104.220.*) napsal/a

Optání

Dobrý den já začínám na ( iForexU ) kde jste začal a vydělal...
nevíte zda se dá vydělat někde bez pomocí vlastních peněz podobným zpusobem?
Děkuji za odpověd ...

Všechny komentáře (v novém okně)
 
 
 

 Přidejte nový komentář!

Zeptejte se na cokoliv nebo se podělte o zkušenosti
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.